Ameliyatsız Yüz Germe uygulaması son yıllarda sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında olup, cerrahi müdahalelere gereksinim duymadan yapılan bir işlem olduğu için de daha çok ilgi görmektedir. Birbirinden farklı özellikleri olan ve kullanım alanları yüz gençleştirme ve germe ile sınırlı olmayan birçok cihaz bulunmaktadır. Bu cihazların içinde en çok bilineni Vshape ve Ultraskin sistemleridir. Son günlerde isimlerine güzellik merkezlerinde ve kliniklerde sıklıkla rastladığımız bu cihazlar ile gerçekleştirilen ameliyatsız yüz germe uygulamaları bayan ya da bay fark etmeksizin gerek görülen herkese güvenle uygulanabilmektedir. Bunun yanı sıra sadece biraz önce söz ettiğimiz gibi yüz gençleştirme ve germe dışında bölgesel zayıflama da bu yöntemler tercih edilebilmektedir.

Vshape ile yüz gençleştirme işlemlerinden sizlere kısaca bahsetmem gerekirse, ilk olarak uzmanlar tarafından yüzünüzde, boynunuzda, dekolte bölgenizde rahatsız olduğunuz ve yaşa bağlı olarak meydana gelen deformasyonlar tespit edilerek bu bölgeler üzerinde uygulama gerçekleştirilir. Vsahpe FDA onaylı bir sistem olup, güvenle ve son derece rahat bir uygulama ile sizlere istediğiniz güzelliği sunabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken www.drrabia.com.tr internet adresimizden bizlere ulaşmaktır. Unutmayın yüzümüz her zaman kendimizi ele verir bu nedenle her daim genç ve güzel görünmek için bu tür ameliyatsız müdahalelere her daim başvurabiliriz.

Ultraskin uygulaması ise, yine Vshape gibi yüz germe, gençleştirme ve aynı zamanda bölgesel zayıflamaya yardımcı amaçla kullanılabilmektedir. Ultraskin aslında bir diğer ismi ile fokuslu ultrason uygulaması, ses dalgaları sayesinde cildin gevşemiş dokusuna odaklanarak burada kollajen üretiminin artmasını sağlar ve bu sayede de cilt altında sıkılaşma meydana gelir. Bu uygulamada bilinmesi gereken en önemli detay ses dalgalarının sağladığı ısının cilt üst katmanına asla zarar vermeyişidir. Yani ısı tahribatı sadece uygulanmak istenilen bölgenin yaklaşık olarak 3 mm ya da en fazla 4 mm altına direk olarak uygulanır. Utraskin uygulaması ile yanaklardaki yaşa bağlı deformasyonlar ve elastikiyet kayıpları, gıdı sarkmaları, boyun gevşemeleri, göz kenar çizgileri, çene çizgi kayıpları vb. birçok alanda düzeltilme sağlanabilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz