Lazer Epilasyon işlemleri, lazer ışınlarının kullanılarak hem bay hem de bayanların kalın ya da ince hiç fark etmeksizin tüylerinden kurtulması için geliştirilmiş bir sistemdir. İşlem esnasında lazer uygulamanın yapılacağı bölgede kıllar lazer ışınlarının teması ile tahrip edilir ve bu sayede de kılların uzaması yavaşlar ve belli seanslar sonunda da kıllar tamamen yok olur. Günümüzde lazer epilasyon işlemlerinde kullanılabilen birden fazla cihaz bulunmaktadır. Dolayısı ile de her lazer cihazının kendine has özellikleri bulunmaktadır. Özellikle de son dönemlerde en sık tercih edilen cihazlardan biri olan diode lazerden bahsedecek olursak, kıl renginiz ve kalınlığınız ne olursa olsun kullanabileceğiniz harika bir teknolojidir.

Lazer Epilasyon Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Acısız Lazer Epilasyon olarak da özelikle beylerin tercih etiği bir sistem olan diode lazer, her ten rengine de uyum sağlayabilen en önemlisi de dilediğiniz mevsimde yaptırabileceğiniz son derece etkili bir acısız lazer epilasyon cihazıdır. Yine biraz önce söz ettiğimiz gibi özellikle erkeklerin tercihi olan dode lazer sistemi acısı ve ağrısız bir uygulama olmasından dolayı güvenle ve korkmadan uygulanabilmektedir. Bu lazer epilasyon uygulaması aynı zamanda güneşte lekelenme yamamakla birlikte, ten renginiz ne kadar koyu ve bronz olursa olsun istenilen etkiyi verebilmektedir.

Kıl sorununa çözüm olarak geliştirilmiş olan ve son dönemlerde en çok tercih dilen sistemlerden biri olan diode lazer epilasyon cihazını istediğiniz her bölgeniz için kullanabilirsiniz. Üstelik oldukça kısa sürede etkili olan bu lazer epilasyon cihazı sayesinde tek bir seans bile oldukça etkili bir sistem olduğunu kanıtlamaya yetmektedir. Bu nedenle de kıl sorununa çözüm olarak sıklıkla tercih edilme nedenlerinden biri de son derece etkili olmasıdır. Kısacası hem acısız hem de ağrısız olması, kısa sürede etkili olması ve en önemlisi de ten ve kıl renklerinin öneminin olmamasın diode lazer epilasyon sistemlerinin en büyük artılarındandır. Özellikle de ağrısız ve acısız olması özel bölgelere lazer epilasyon yaptırmak çekinenler için de oldukça sevindiricidir. Lazer epilasyon işlemleri ve cihazlarının özellikleri hakkında daha fazla detaylı bilgiye dilediğiniz zaman buzlazer.com’dan da ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz